Jdi na obsah Jdi na menu
 


soustředění

29. 7. 2014

SOUSTŘEDĚNÍ

 Soustředění proběhne v temrínu 16-23.8.2014 ..

Odjíždíme autobusem od Admiry cca v 15.00 (čas bude upřesněn. Pobyt začínáme večeří a končíme snídaní. Návrat do Prahy je plánován na cca 11.30(taktéž bude upřesněno).

S sebou kopačky, turfy(kdo má,klidně dvoje) ,pevnou obuv na výlet a přezůvky do objektu (nejlépe ještě pantofle k bazénu a do sprchy).                                                                                                           

  Oblečení na trénování,komplet,teplákovku,šusťákovku,chrániče,stulpny(několikery),          míč vel. 1,tenisák, švihadlo a lahev na pití. Velký míč nebrat, bereme tréninkové.  Důležité jsou plavky,ručník a hygiena,spodní prádlo a ponožky. Ostatní oblečení dle vlastního uvážení.

Určitě nezapomenout na knihu a hru,do postele plyšáka a hračky dle vlastního uvážení. Přísný zákaz psp, mobilu a jiné elektroniky.

S sebou malé kladívko na trilobity!!!!

Tréninkový plán bude třífázový. Relax- bazén, masáž(vzhledem k tomu,že loni paní maserka onemocněla a nebylo možné jejích služeb využít,jede s námi studentka třetího ročníku zdravotní školy,se zaměřením na masáže,která se o kluky postará) a sauna.

Dopisy si rozhodněte mezi sebou. Buď všichni nebo nikdo-to stále platí. Můžete mi dopisy hromadně odevzdat u autobusu-předám klukům ve středu.

Jídelníček je upravený dle našich požadavků. Pitný režim a druhou večeři zajišťujeme my.

Kapesné nepotřebujeme. Zmrzlinu dětem koupíme, vše potřebné bude zajištěno.

Bylo by dobré se jako minulý rok domluvit na nějaké odměně pro všechny .Uvítáme sladkosti jako každý rok. (pro doplnění cukrů po zátěži)

 

Od některých potřebuji ofocenou kartičku pojištěnce.

Povrzení o bezinfekčnosti a doporučení o zdravotním stavu pošlu všem mailem,můžete vyplnit a zaslat zpět,abych mohla nastudovat (bezinfekčnost až u autobusu) .

Jako každý rok budu vždy večer krátce informovat mailem.

 

Pokud máte jakékoliv dotazy, pište,volejte.

TRÉNOVAT ZAČÍNÁME 11.8.2014

Odpočívejte,relaxujte a dostavte se v plné síle a při chuti (na fotbal).

Potřebné léky odvzdáte mě u autobusu. NIKDO nebude mít v kufru jakékoliv léky.

Důležitý je repelent a opalovací krém.