Jdi na obsah Jdi na menu
 


SOUSTŘEDĚNÍ 2013-14

2. 8. 2013

 Den šestý (22/8)

Večer: Dnešní náročný den máme ve zdravi za sebou. Pod tíhou nervů vyhodil trenér převážnou většinu kluků na ...... ( jistě víte do jakého klubu) :-) Stalo se téměř nemožné , Fido předhonil ALeše Č . Několik děti má puchyre (z nových, nerozchozenych kopacek) ,dvě odrena kolena a dva stipance od vosy, ranni rýmu 2x. Závažný problém žádný. Únava pominula, přála bych vám to tady vidět

Ráno: Včera byla diskoteka, kluci si asi mysleli,že tam budou do půlnoci. Rikali ,že to není fér,že už musí jít spát a přitom dobře vědí, že dnes je ceka největší treninkova zátěž. Večer čteme fotbalové divochy. Kluci tu mají spoustu bezvadnych her. Je 7.00 musím jít,jdeme běhat.

Den pátý (21/8): 

Večer: Dnešní odpocinkovy den se vydařil . Návštěva muzea, hledání trilobitu,opět bez úspěchu. Aspoň mame turistickou známku. Jestli máte čas, zajedte na houby,každý nosí plné koše. Dnes dvě klíšťata- Christy a Jára. A jedno odrene koleno-Tobi. Já měla také dvě klíšťata,celý den -Maru a Anet. Máme se dobře . Všichni jsou ok.

Ráno: dnes začneme během, v 7.00 vzbudim přihlášené kluky, prevliknou se a vyrazíme . Jsou kluci,kteří překvapují. Například Jiřina (nešel pouze jednou) skuci, funi,ale nevzdá to. Mezi nejlepší běžce a to nejen ráno , patrí Aleš C a Fido. Anet s Marou jsou v závěsu a Duby je vzteklej,že nemůže předběhnout Fida,tak Anet vymyslela jak se Fida zbavit :-). Rikala něco o kotníku :-). Fidous se zase snaží předběhnout cermice, ale pak s úsměvem pronese: na toho tady nikdo nemá . Máme jednu novou přezdívku,tak uvidíme jestli se chytne. Doktor- Kuba K. Jo a vlastně ješte srna :-) - to je neuvěřitelně pohodový dítě. 

Den čtvrtý (20/8):

 Vecer: Blíží se vecerka a abych byla uprimna,tak se těším. Kluky nezdolaji ani trifazove tréninky. Všichni jsou v pořádku. Zítra odpocinkovy den. Počasí nám vychází skvěle, v době tréninků neprší, naopak je pro trénink ideální počasí . Dnes najel další fotbalový tým,tak uvidíme jestli budou chtít s námi sehrát přípravné utkání,minulý rok se jim do toho nechtělo a to mají kluky starší o rok něž my.

Rano: Je 6.20, všichni ještě spí. Začínáme opět během, dnes prý půjdou všichni. Jsem zvědavá, někteří borci mají v nohou už tolik drepu jako Jágr, ale je to účinné. Nekolik kluků dělá drepy dobrovolně , někdo za trest a pak jsou ještě týmové drepy.
Těšíme se na zitrejsi výlet,kluci na trilobity,já do muzea. Musím končit,začíná mi šichta :-) , pánové už vstávají. Všichni jsou v pořádku.

Den třetí (19/8):

Ranní běh si několik borců rozmyslelo. Běžela polovina týmu. Na dopoledni trénink nam skvěle vyšlo počasí ,po obědě bobrik mlčení za body, vydržel fido skrabos a adam. Odpolední trenink byl kvůli dešti odložen a proběhl o něco později. Chlapci nebyli o nic ošizeni,proběhlo posilování formou soutěži -skvěle výkony! Po tréninku bazén,večeře, masáž- mám křeče v rukou:-). Všichni ok. Christy uz ví co si bude přát od ježíška: masážní krém s kterým masírují nohy -emspoma sport,tak to dejte jeziskovi vědět:-)

Den druhý (18/8):

Odpo: všichni jsou v pořádku, pobazenu,večeri a sprse proběhla masáž. Klukům se podařilo vytopit spodní koupelnu, možná zítra budeme ve volnu malovat. Jsou tu opět tanečnice, už je domluvena diskoteka. Další info zítra. Jdu spát. Na dobrovolný ranní běh se již nehlásí vsichnj, prozatím dva odpadlici. Děkuji moc, hezký večer .D.J.

Dopo:  Právě probíhá poledni klid. Dopoledni trénink náročný,ale všemi zvládnutý. POUZE Risa s úlevami (ponemoci). Po klidu bude čas na hraní, následuje odpo trénink,svacina ,bazén, večeře, večerní trénink. Všichni ok. Večer opět krátké info.

Den první (17/8):

Po příjezdu se kluci rozdelili do pokojů. Pokoj 1: ALEŠ,ALEŠ, FIDO, KUBA K. Pokoj 2: ADAM, DUBY, JÁRA , RÍŠA , FILIP {na požádání se přestěhoval z pokoje 1} Pokoj 3 : VOJTA, KUBA ,JIRKA K.,DAN Pokoj 4:CHRISTIAN, TOBI,MÍŠA , JIRKA S. {prozatím nejlépe uklizeny pokoj } Pokoj 5:Anet s holkama.Po ubytování se šlo na obchuzku a pak do bazénu . Po večeri se četla kniha. Potom kluci vyprávěli o prázdninách . Rano začínáme během - dobrovolným. Přihlásilo se 18 děti, jsem zvědavá jestli se budou dobrovolně hlásit i ve čtvrtek . Jsme ok,zítra se opět ozveme. Děkuji a přeji dobrou noc.D.J.