9. kolo: Ústí n. Labem v Admira (5:10)

30. 10. 2015

Skvělá první půle a další venkovní výhra

1. tým: výhra 4:1 (3:0, 1:1)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Aleš K., Čermis (2), Štěpán, Anet (1), Fanda, Leo, Vojta J., Ondra (1), Mára B.

2. tým: výhra 6:4 (5:0, 1:4)

Sestava a góly: Vojta B. v bráně, Škraboš (1), Hogi, Polevič, Fido, Duby (4), Humpi, Maty J. (1), Pavel B., Šnajdr

Sumář:

Po výhře ve Varech jsme v den státního svátku vyrazili do Ústí, které na tom bylo před vzájemným zápasem stejně jako my (tedy 9 bodů za tři výhry). Kdo sledoval první poločas, tak musel zapochybovat jestli hrají skutečně dvě mužstva se shodným bodovým ziskem z předchozích 8 kol. Úvodní minuty ještě ničemu neobvyklému nenaznačovaly, ale jakmile jsme na obou půlkách vstřelili první gól (Duby v 8.minutě a pak vedle Čermis v 10. minutě), začaly se dít podivuhodné věci. Draci rozpoutali na obou půlkách doslova uragán šancí a domácí tým působil velmi zaskočeným a až neškodným dojmem. Když rozhodčí ukončil poločas a vysvobodil tak domácí, skóre ukazovalo (pro nás) těžko uvěřitelných 8:0 (Duby stihnul hattrick!). Nutno říct, že jsme mohli vstřelit ještě daleko více branek ... jen Leoš měl v první půli snad 4 gólové šance, ale domácí brankář na Áďově půlce ukazoval své kvality (ty prý ostatně předváděl i v zápase r.03).
Do druhého poločasu nastoupily úplně odlišné týmy a tím nemyslím že jsme si tradičně prohodili hřiště. Domácí trenér asi o přestávce odvedl velmi dobrou práci v kabině a kluci z Ústí najednou byli jak vyměnění. Naši draci naopak viditelně polevili, asi pod dojmem že už to mají v kapse. Chyba lávky, domácí nedali svoji kůži lacino a když ve 46. minutě snížili už na 3:8 mnozí z nás začali trochu nervózně pokukovat po hodinkách. Naštěstí už jsme si vítězství vzít nenechali ... na obou půlkách se nám podařilo ještě skórovat (Ondra a opět Duby) ... a i když v posledních minutách domácí na jedné půlce ještě dvakrát zavěsili, tak už nám tři body nevzali. Z Ústí si tak zásluhou skvělé první půle vezeme cenné 3 body po vítězství 10:5. Budiž nám tento zápas poučením, že jednak jsme schopni dát za půlku vícero gólů, ale také že nelze v této soutěži vypnout a hrát jen 30 minut. Celkově ale draky za dnešní výkon můžeme pochválit a zaslouženě si mohli vychutnat oslavnou píseň a děkovačku rodičům. yes