8. kolo: Karlovy Vary v Admira (2:7)

30. 10. 2015

Byl to boj, ale tři body z Varů vezeme domů

1. tým: výhra 5:1 (2:1, 3:0)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Aleš K., Čermis (1), Štěpán, Fanda (1) Leo (1), Vojta J. (2), Ondra, Mára B.

2. tým: výhra 2:1 (2:1, 0:0)

Sestava a góly: Vojta B. v bráně, Škraboš, Hogi, Polevič, Fido (1), Duby, Humpi, Maty J. (1), Pavel B., Max

Sumář:

Po velmi slibném výkonu v Teplicích (byť bez bodového efektu) nás čekal další výjezd, tentokráte do Varů respektive Ostrova. Za domácí hrály zřejmě na jedné půlce Vary a na té druhé snad tým Ostrova. Ten byl překvapivě lepší a fotbalovější než tým Varů. Na obou půlkách jsme první poločas vybojovali těsnou výhru 2:1, když Áďův tým (půlka kde hrál Ostrov) musel po naší chybě otáčet nepříznivý vývoj zápasu. Šancí bylo na více gólů, ale dva přímáky Aleše pouze otestovaly brankovou konstrukci. Druhý poločas pokračoval boj, kdy jsme se zbytečně přizpůsobili stylu Varů, s nedostatkem kombinace, nevyužívali jsme celého hřiště a především pak hru po stranách. To se změnilo až posledních cca 15 min, když jsme začali konečně hrát lepší fotbal a to vedlo i k pohledným gólovým akcím se zakončením Fandy, Vojty a Čermise. Na druhé půlce se během druhého poločasu nic mimořádného neodehrálo, alespoň co se týče branek. Po konečném hvizdu rozhodčích jsme se tak mohli konečně radovat z další výhry. Trenér domácích, který během druhé půle svůj tým "skvěle" koučoval (např. " ... přece se nenecháte porazit takovejma křovákama z Prahy ...") si tak chtě-nechtě musel vyslechnout náš oslavný chorál Pražská Admira jsme my ... wink.