7.kolo: Teplice v Admira (8:5)

19. 10. 2015

Zlepšený výkon a velmi důstojná prohra v Teplicích

1. tým: prohra 3:6 (2:2, 1:4)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Aleš K., Čermis, Štěpán, Anet (2), Fanda (1), Adam Š., Leo, Vojta J., Ondra

2. tým: remíza 2:2 (0:1, 2:1)

Sestava a góly: Vojta B. v bráně, Škraboš, Hogi, Polevič, Fido (2), Duby, Humpi, Maty J., Pavel B., Šnajdr

Sumář:

Teplice v předchozích sedmi zápasech ani jednou nezaváhaly a společně s Duklou tak vévodí naší B skupině. Po předchozích zápasech a výkonech jsme tak do Teplic nejeli zrovna v roli favoritů a spíše převažovaly obavy abychom neschytali nějaký nášup. Když jsme ve 13. minutě inkasovali už třetí gól (první padl opět z penalty), tak to začínalo vypadat že se naše obavy začínají naplňovat. Pak jsme se ale zvedli a na Áďově půlce dvakrát kontrovali (Anet a Fanda). Do kabin se tak šlo za stavu 2:3 a vypadalo to velmi nadějně. Jak Áďův tým dobře zakončil první půli, tak špatně vkročil do té druhé. Domácí na nás vlítli a za pět minut jsme inkasovali 3 góly, naše akcie tak rázně poklesly. Poraženecké nálady ale odmítli kluci na druhé půlce a Fidouš nás dvěma slepenými góly vrátil do hry. To zapůsobilo i na vedlejší hřiště a po zásahu Anet jsme ve 44. minutě opět prohrávali jen o gól. Na víc už ale naše zlepšená hra dnes nestačila, Teplice přidaly ještě dva góly (no jeden jsme si vlastně přidali sami) a tak jsme bohužel Teplice o body neobrali. I tak ale můžeme být s výsledkem a hlavně s předvedenou hrou spokojeni. Kluci zaslouží za dnešní výkon pochvalu (Vojtova půlka dvojnásobnou, Áďova půlka za 55 minut ... kromě té nepovedené pětiminutovky na úvod druhé půle), všichni zápas odmakali naplno a nedali svoji kůži lacino (při pohledu na předchozí výsledky Teplic byl zápas s námi jejich vůbec nejtěsnější výhrou). Pokud takto zahrajeme i s papírově slabšími soupeři tak další body jistě brzo přijdou.