5. kolo: Admira v Meteor (4:6)

4. 10. 2015

Další domácí prohra, tentokrát v derby

1. tým: výhra 3:2 (0:1, 3:1)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Aleš K. (2), Čermis, Štěpán, Fanda (1), Adam Š., Leo, Vojta J., Mára B., Ondra

2. tým: prohra 1:4 (1:3, 0:1)

Sestava a góly: Vojta B. v bráně, Škraboš, Hogi, Polevič, Fido, Duby (1), Humpi, Maty J., Pavel B., Max

Sumář:

V dalším domácím zápase jsme přivítali rivala z Prahy 8, tedy kluky z Meteoru. Po předchozích domácích prohrách s Kladnem a Baníkem Sokolov jsme doufali, že konečně přijde domácí výhra. Bohužel, nestalo se. Utkání nám moc nevyšlo, především pak oba začátky poločasů když jsme na obou hřištím inkasovali jako první. Naopak my jsme se střelecky dlouho trápili (a to i díky skvěle chytajícímu Šimonovi v dresu Meteoru). Áďův tým se poprvé prosadil až ve 47. minutě. V tu dobu už jsme prohrávali 1:6 a utkání hrozilo debaklem. Pak se kluci sice trochu zvedli, zabojovali a utkání trochu zdramatizovali, ale na body to nestačilo. Prohráli jsme celkovým skóre 4:6. Meteor dal více gólů a tak si asi vyhrát zasloužil.

Škoda. Nevím čím to je. Myslím si, že nemáme horší tým než Meteor. Zdá se ale, že fotbalově trochu stagnujeme. Kluci jako by se báli víc si hrát s balonem, dovolit si kličku, udělat nějakou pěknou kombinaci. Častěji raději volí jednodušší nákop / odkop, jen aby něco nepokazili a nedostali vynadáno ... to bylo ostatně dost patrné i ve dnešním přáteláku se Slávií. Možná by občas potřebovali občas i trochu toho pozitivního přístupu, rady či pochvaly ... jak od nás rodičů, tak i od trenérů ... protože pokud to nebudou zkoušet, tak se to nenaučí a nikam se neposunou. To je alespoň můj skromný názor. sad