4. kolo: Motorlet v Admira (7:8)

29. 9. 2015

Vydřená výhra nad Motorletem

1. tým: výhra 4:2 (1:1, 3:1)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Aleš K., Čermis (2), Štěpán, Fanda, Adam Š., Leo (1), Vojta J. (1), Mára B., Ondra

2. tým: prohra 4:5 (2:1, 2:4)

Sestava a góly: Vojta B. v bráně, Škraboš, Hogi (1), Polevič, Fido (1), Duby, Humpi, Maty J. (1), Pavel B. (1), Šnajdr, Max

Sumář:

Po dvou vcelku těsných prohrách jsme chtěli proti Motorletu rozšířit naši dosavadní bodovou sbírku. Tušili jsme však že to nebude tak lehké, jak by se mohlo zdát při pohledu na tabulku ve které kluci z Motorletu měli po čtyřech kolech nula bodů. Však jsme s nimi v minulých letech něco odehráli ...

Samotný zápas nám pak dal plně za pravdu. Od prvních minut se odehrávalo velmi vyrovnané utkání. Na rozdíl od minulého zápasu jsme na obou půlkách inkasovali jako první my, takže kluci museli otáčet nepříznivé úvodní skóre. To se na obou hřištích vcelku povedlo a poločas končil s průběžným skóre 3:2 pro nás. Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Na jedné půlce jsme měli mírnou převahu my, na druhé soupeř. Když v minutě 47. dával Čermis svoji druhou branku, dostali jsme se (v součtu) do třígólového vedení a vypadalo to že si výhru "v klidu" pohlídáme. Hned záhy ale na druhém hřišti přišla kritická tří-minutovka během které jsme dostali 3 góly a bylo srovnáno! Naštěstí pak přišla rychlá odpověď, když nejdříve Pavel na jednom hřišti a vzápětí i Leo na druhém skórovali a dýchalo se nám trochu lépe. Soupeř ještě jedním gólem v 56. minutě konec pořádně zdramatizoval, ale naši brankáři už žádný další gól za svoje záda nepustili. Výsledkem tedy byla naše výhra 8:7 a vytoužené tři body. Soupeř nám dal ale pořádně zabrat a předvedenou hrou určitě prokazoval že se s ním musí počítat. Ostatně - stejně jako s námi - prohrál i v kole minulém pouze o gól s Meteorem. Myslím že to nebude trvat dlouho a první bodíky si kluci z Motorletu určitě připíšou ... nás může těšit že to nebylo na náš účet.

Závěrem, myslím, můžeme našim drakům pogratulovat k vybojovanému vítězství a tedy i úspěšnému křtu našich nových (zcela jistě nepřehlédnutelných) dresů. Doufáme, že kotník Davida (alias Šnajdra) bude brzo v pořádku a přejeme úspěšné doléčení šrámů i ostatním bojovníkům. yes