3.kolo: Admira v Kladno (6:9)

20. 9. 2015

Další těsná porážka od kvalitního soupeře

1. tým: výhra 4:3 (2:0, 2:3)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Aleš K. (1), Čermis (2), Štěpán, Anet, Šnajdr, Adam Š., Leo, Vojta J., Mára B. (1), Jan M.

2. tým: prohra 2:6 (1:4, 1:2)

Sestava a góly: Vojta B. v bráně, Škraboš, Hogi, Polevič, Fido (1), Duby, Humpi, Maty J., Pavel B., Fanda, Max + 1 vlastní

Sumář:

V sobotním dopoledni k nám na Hovorčovickou přijel, po Baníku Sokolov, další kvalitní soupeř - tentokrát Kladno. Stejně jako tým ze Sokolova i Kladno patří k týmům které budou (podle mě) bojovat o čelní příčky tabulky. Věděli jsme co nás čeká, protože při nedávném přáteláku na Kladně jsme dostali dost naloženo.

Dnes to bylo o poznání lepší. Úvod zápasu nám vyšel dokonce nad očekávání, když jsme se na obou hřištích ujali vedení 1:0. Pak se ale, hlavně na hřišti u kabin, naplno ukázala kvalita soupeře a do přestávky už nám skórovat nedovolil. Jim se to naopak povedlo 4 krát. Na druhém hřišti Áďův tým skórovat ještě jednou dokázal, gól nepustil, a do kabin se tak šlo s celkovým skóre 3:4.

I ve druhé půli naši draci na obou hřištích statečně bojovali, ale na lepší výsledek než prohra na obou půlkách o gól (1:2 a 2:3) to nestačilo. A to i trochu díky smůle - když jsme si na půlce silnějšího týmu Kladna dva ze tří gólů vstřelili sami (doslova).

Celkově jsme tedy s Kladnem prohráli 6:9. Škoda. Nicméně, může nás těšit že - na rozdíl od přáteláku - to tentokrát určitě nebyla žádná ostuda. Draci podali velmi solidní výkon a myslím že zaslouží pochvalu - i vzhledem k tomu, že hned několik kluků nastoupilo rovnou po nemoci, nebo je limitovalo zranění.
Co bychom mohli vytknout jsou zbytečné ztráty míče při rozehrávce a přechodu do útočné fáze.