20.kolo: Admira v K. Vary (8:4)

2. 6. 2016

Vydřené (a utrpěné) vítězství s Vary

1. tým: výhra 3:2 (1:0, 2:2)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Kohout (1), Čermis, Štěpán (1), Leo (1), Janči, Šnajdr, Vojta B., Inženýr

2. tým: výhra 5:2 (5:1, 0:1)

Sestava a góly: Lukáš v bráně, Škraboš(1), Hogi (1), Fanda, Maty, Fidouš, Pavel, Duby (3), Max

Sumář:

V kole 20. k nám na Hovorčovickou přijel tým K. Varů. Ten je v tabulce předposlední a pro nás tak byla povinnost zvítězit. Hlavně jsme ale chtěli také navázat na slušný výkon v posledních zápasech proti Teplicím, Vyšehradu i Meteoru.

Ve zkratce: povinné vítězství a tři body jsme sice získali, ale to je asi tak vše. První půlka (v součtu 6:1) ještě vypadala celkem dobře a 2. tým dokázal svoji převahu podpořit i slušnou porcí gólů - střelecké kopačky si nazul Duby, který dal během první části hattrick. 1. tým měl v první části také zjevnou převahu, ale gólově se prosadil jen jednou z rohu. Druhý poločas ovšem v podání 1. týmu vypadal prach bídně ... nejen podle mě to byl vůbec nejhorší výkon (minimálně) celé jarní části. Proti slabšímu týmu Varů jsme nepochopitelně přestali hrát a místo toho, abychom je přehrávali kombinací a nasazením, jsme hráli laxně, bez zápalu a míče jen nakopávali. Nakonec z toho nepěkného představení v druhé půli byla pouhopouhá remíza 2:2. 2. tým už během druhé půle další gól nedal a jeden inkasoval. Výsledkem tak byla celková výhra 8:4 a rozčarování z hry předvedené v druhé části.

Příští víkend nás čeká výlet do Mostu a pokud chceme uspět musíme podat podstatně lepší výkon než proti Varům.