2. kolo: Admira v Baník Sokolov (7:13)

8. 9. 2015

Ve druhém kole přišla porážka od Baníku Sokolov

1. tým: prohra 4:5 (1:2, 3:3)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Aleš K., Čermis (2), Štěpán, Anet (1), Šnajdr, Adam Š., Leo, Ondra (1), Vojta J., Mára B., Jan M.

2. tým: prohra 3:8 (1:5, 2:3)

Sestava a góly: Vojta B. v bráně, Škraboš, Hogi, Polevič, Fido, Duby (1), Humpi, Maty J. (2), Pavel B., Fanda, Max

Sumář:

Už před utkáním nám bylo jasné, že tým Baníku bude o poznání těžším soupeřem než tým Varnsdorfu v kole prvním. To se také potvrzovalo hned od úvodních minut zápasu. Naše čisté konto z prvního zápasu nám vydrželo jen velmi krátce. První poločas se nám moc nevydařil ani na jednom hřišti. Působili jsme trochu ustrašeně, kombinace se nám díky dobrému pohybu soupeře moc nedařila, a výsledkem byla ne příliš lichotivá prohra 2:7 (1:2 a 1:5).

Druhý poločas přinesl náš zlepšený výkon. Áďova půlka soupeře přehrávala, hrálo se téměř výhradně na půli soupeře, vstřelili jsme i dva rychlé góly a vypadalo to že bychom snad mohli pomýšlet i na vítězství. I na druhém hřišti se druhý poločas vyvíjel nadějně. Pak ale bohužel přišel kontr soupeře, který dokázal z minima vytěžit (i díky našemu vlastnímu zaváhání) maximum - tři střely na bránu a tři góly. Bohužel. Druhý poločas tak dospěl do konce s výsledkem 5:6 (3:3, 2:3), tedy v součtu prohra 7:13.

Prohra nás sice mrzí, ale musíme respektovat i kvalitu soupeře.
Určitě jsme ale herně nepropadli, pochválil bych kluky za druhý poločas a za to, že to po počátečním nepříznivém vývoji nezabalili. Když na sobě budeme dále pracovat, můžeme klidně Baníku dnešní prohru na jaře oplatit.