19.kolo: Admira v Teplice (9:14)

25. 5. 2016

Důstojná prohra s Teplicemi

1. tým: výhra 6:5 (2:3, 4:2)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Kohout (1), Čermis, Štěpán (1), Leo, Janči (4), Šnajdr, Vojta B., Inženýr, Soby

2. tým: prohra 3:9 (0:6, 3:3)

Sestava a góly: Lukáš v bráně, Škraboš, Hogi (1), Fanda, Maty (1), Fidouš, Pavel (1), Duby, Max

Sumář:

Po těsné prohře s Vyšehradem nás čekal další těžký soupeř, prvoligové Teplice. Teplice jako jediný tým drží krok s vedoucí Duklou, takže jsme do utkání rozhodně nevstupovali jako favorit. Našim cílem tak bylo především odehrát slušný zápas a být Teplicím důstojným protivníkem. Navíc nám chyběl na středu zálohy Ondra, což je dost citelný zásah do sestavy 1. týmu. Na výpomoc nám tak musel přijít Soby z r. 2006!

Zápas lze celkově hodnotit pozitivně. Ve třech částech ze čtyř jsme sehráli s Teplicemi zcela vyrovnanou partii. Bohužel, obdobně jako proti Vyšehradu, jsme na jednom hřišti nezvládli úvod zápasu a nechali Teplice rychle vybudovat náskok. Nakonec soupeř nasázel celkem 6 gólů a tuto část zaslouženě vyhrál 0:6. Ve druhé půlce už se náš 2. tým chytil a po gólech Pavla, Matyho a Hogiho remizoval 3:3.

První tým odehrál velmi dobrý zápas a v součtu obou poločasů svůj mini zápas dokonce vyhrál 6:5. Nepoložil je ani gól do šatny (kterým jsme první půli prohráli 2:3), ani dva rychlé góly na začátku druhé půle - v té chvíli to začalo vypadat nebezpečně. Kluci se ale nevzdali, makali na plno a byli po zásluze odměněni - od 35. minuty už padaly góly na tomto hřišti jen do sítě Teplic. Skvělou střeleckou formu potvrdil Janči, který k 1 gólu z poločasu prvního přidal ve druhé půlce další 3 fíky! A to si ještě připsal asistenci na úvodní gól Kohouta po skvěle zahraném rohu. Ve druhé půli se ještě gólově prosadil Štěpy a tuto část jsme tak vyhráli 4:2.

V celkovém součtu jsme tedy s Teplicemi prohráli 9:14. Kluky bych i přes prohru pochválil, minimálně za ty tři vyrovnané části kdy jsme předvedli i velmi slušný výkon. Myslím, že by nás mělo těšit, že dokážeme sehrát vyrovnanou partii s prvoligovým týmem, který má mnohem větší výběr hráčů, jiné možnosti a podmínky. Dík všem klukům za reprezentaci klubu a speciální dík Sobymu za užitečnou výpomoc! yes