18. kolo: Vyšehrad v Admira (7:4)

16. 5. 2016

Výsledek nebyl důležitý

1. tým: výhra 2:1 (1:0, 1:1)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Kohout, Čermis, Štěpán, Leo, Janči (2), Nóbl, Šnajdr, Vojta B.

2. tým: prohra 2:6 (0:4, 2:2)

Sestava a góly: Lukáš v bráně, Škraboš, Hogi (1), Fanda, Maty, Fidouš, Pavel B, Duby (1), Max

Sumář:

Jsou momenty, kdy musí jít fotbal a sportovní zápolení stranou, a kdy si každý uvědomí že jsou mnohem důležitější věci ... jako například zdraví. Takový moment nastal v 53. minutě našeho posledního MU s týmem Vyšehradu. Při vcelku běžném souboji dvou hráčů (dle těch co to viděli, já sledoval druhé hřiště) se jeden z domácích borců ošklivě zranil. Musela být povolána sanitka a chlapec rychle převezen do nemocnice k operaci. Dle pozdějších informací se jednalo o distorzi s přerušenými cévami a hráč Vyšehradu (Pavel) prodělal dvouhodinovou operaci, která prý snad dopadla dobře. Dnes (16/5) Pavla z nemocnice propustili, nohu má v sádře, čeká ho chození o berlích a pak cvičení a postupná zátěž.

!!! Pavle - celý tým Admiry ti přeje úspěšnou léčbu a rehabilitaci. Všichni doufáme, že se dáš brzy do pořádku a že tě uvidíme příští sezónu zpátky na hřišti. Držíme ti moc palce!!!

K vlastnímu zápasu tentokrát jen ve zkratce. Zápas má smysl hodnotit jen do oné 53. minuty, protože pak už se dohrávalo jen z povinnosti, fotbal musel jít stranou a výsledek už asi nikoho moc nezajímal. Po prvním poločase jsme prohrávali 1:4. Na levé půlce jsme prospali prvních cca 10 minut zápasu a nechali si dát rychlé 4 góly. Soupeř měl i další šance a mohl vyhrát na tomto hřišti i větším rozdílem. Na pravé půlce to vypadalo dost odlišně - Vyšehrad jsme přehrávali a v podstatě k ničemu nepustili (myslím že měli jen 1 střelu na branku). Slušnou hrou a kombinacemi jsme si vytvářeli dostatek šancí (napočítal jsem snad 8 dobrých příležitostí) ... bohužel, s výjimkou jediné, jsme je - na rozdíl od soupeře na druhém hřišti - neproměnili. Po přestávce a prohození týmů se hra na obou hřištích vyrovnala. Do oné nešťastné 53. minuty se nám podařilo vsítit 3 góly a inkasovat jen jednou. V době přerušení jsme tak prohrávali 4:5. Po pauze soupeř dvakrát skóroval, ale jak zaznělo v titulce - výsledek v sobotu opravdu nebyl důležitý....