14. kolo: Admira v Ústí n. Labem (10:4)

18. 4. 2016

Po solidním výkonu porážíme Ústí i doma

1. tým: výhra 8:2 (2:2, 6:0)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Kohout, Čermis (1), Štěpán, Leo (1), Janči (1), Nóbl (3), Duby (2)

2. tým: remíza 2:2 (1:1, 1:1)

Sestava a góly: Lukáš v bráně, Škraboš, Hogi (1), Polevič, Fanda (1), Maty, Fidouš, Šnajdr, Inženýr

Sumář:

Po vydařeném tažení do Sokolova nás ve třetím jarním kole čekalo domácí utkání s Ústím nad Labem. Na podzim jsme v Ústí vyhráli 10:5 díky skvělému prvnímu poločasu. Do utkání jsme, stejně jako na Baníku, měli k dispozici pouze 17 hráčů, tedy jediného hráče na střídání.

Kluci z Ústí nastoupili do utkání podstatně lépe koncentrovaní než na podzim. Na obou půlkách se hrálo v prvním poločase vyrovnané utkání. Na hřišti blíže kabinám šel soupeř dvakrát do jednogólového vedení, ale naši kluci srovnali skóre díky trefám Nóbla a Dubyho. Na hřišti vzdálenějším jsme naopak šli do vedení my po gólu Hogiho, ale soupeř před koncem prvního poločasu rovněž srovnal. Do kabin se tedy šlo za vyrovnaného stavu 3:3. O osudu utkání rozhodl náš vydařený vstup do druhé půle, kdy jsme na bližším hřišti dali v rozmezí čtyř minut (32. - 36. minuta) hned tři góly (trefili se Janči, Leo a opět Nóbl). Navíc se ve stejné době trefil i druhý tým (Fanda) takže z vyrovnaného skóre jsme byli rázem ve 4 gólovém vedení. To už se nám dýchalo podstatně lépe. Na bližším hřišti kluci ještě do konce zápasu přidali další tři fíky (Nóbl zkompletoval hattrick, podruhé se trefil Duby a svůj první jarní gól dal i náš nejlepší podzimní střelec Čermis). Na druhém hřišti kluci úspěšně bojovali s lepší a nebezpečnější půlkou Ústí a dovolili jim skórovat jen jednou. Výsledkem našeho solidního výkonu je tak celková výhra 10:4. Výhra dle skóre podobná podzimnímu utkání, tentokráte ovšem s odlišným průběhem. Pochvala celému týmu i fanouškům yes.

Příští víkend nás čeká Kladno a máme tak možnost jim oplatit podzimní porážku. Pokud se nám to podaří, tak se navíc před našeho soupeře posuneme v tabulce -  věřím tedy, že kluci budou dostatečně motivováni smiley.