Jdi na obsah Jdi na menu

12. kolo: Admira v FASV (23:2)

4. 4. 2016

Solidní vstup do jarní části ligy a jednoznačné vítězství nad posledním týmem tabulky

1. tým: výhra 11:2 (5:0, 6:2)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Kohout (1), Čermis, Štěpán, Leo, Janči (5), Nóbl (2), Duby (3), Fido

2. tým: výhra 12:0 (4:0, 8:0)

Sestava a góly: Lukáš v bráně, Škraboš (1), Hogi (2), Polevič (1), Fanda (2), Maty, Pavel B., Šnajdr (2), Inženýr (4)

Sumář:

V úvodním kole jarní části ligy k nám na Hovorčovickou přijeli kluci z Varnsdorfu, respektive Fotbalové akademie Šluknovského výběžku. Při pohledu na tabulku po podzimní části bylo jasné že do utkání jdeme v roli favorita a s očekáváním zisku povinných tří bodů. Papírové předpoklady se nám dařilo plnit, od prvních minut jsme měli znatelnou převahu a vytvářeli si brankové příležitosti. Ty se časem dařilo proměňovat i v góly a tak skóre postupně narůstalo v náš prospěch. Na konci prvního poločasu se ukazatel skóre zastavil na 9:0. I ve druhém poločase byl vývoj obdobný, i když čas od času dokázal i soupeř vystrčit růžky a na jednom hřišti i dvakrát skórovat. My jsme ve druhé půli nasázeli celkem 14 gólů a utkání tak skončilo výsledkem 23:2. V porovnání s podzimním zápasem ve Varnsdorfu (výhra 15:0) je potěšitelná lepší produktivita, i když i dnes jsme spoustu šancí mohli a měli vyřešit lépe. Pozitivní bylo i to, že oba týmy přispěly střelecky téměř rovným dílem. Nejvíce se střelecky dařilo Vojtovi alias Janči (5 gólů) a na druhém hřišti Inženýrovi (4 góly). I ti nejlepší střelci ale potřebují kvalitní přihrávky od spoluhráčů - tady bych vyzdvihl práci Fidouše, který měl asistenci na většině gólů 1. týmu. Pochválit ale myslím můžeme všechny kluky za solidní výkon a dobrý vstup do jarní části yes

Je ovšem jasné, že až další zápasy prověří jak na tom skutečně po zimní přestávce jsme - třeba už zápas příští víkend proti Baníku v Sokolově. Baník nás na podzim porazil a tak mu máme co vracet!