11.kolo: Admira v Dukla (2:14)

16. 11. 2015

Na lídra tabulky jsme v posledním kole podzimu nestačili

1. tým: prohra 1:4 (0:1, 1:3)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Aleš K. (1), Čermis, Štěpán, Anet, Fanda, Leo, Vojta J., Ondra, Adam Š.

2. tým: prohra 1:10 (1:6, 0:4)

Sestava a góly: Vojta B. v bráně, Škraboš, Hogi, Polevič, Fido (1), Duby, Humpi, Maty J., Pavel B., Šnajdr

Sumář:

V posledním kole podzimní části nás čekal domácí zápas s lídrem tabulky, Duklou. Ta všech předchozích deset zápasů vyhrála a do zápasu s námi tak vstupovala v roli jasného favorita. My jsme však nechtěli dát svoji kůži (a domácí body) zadarmo a chtěli jsme navázat na předchozí 3 zápasovou vítěznou šnůru. To se však úplně nepovedlo. Dukla od úvodních minut prokazovala, že není v čele tabulky náhodou a dobrým pohybem a svojí kombinační hrou nás přehrávala. My jsme toho hodně naběhali bez míče a tak nám i síly ubývaly rychleji. Krok jsme s Duklou dokázali jakš-takž držet jen na jedné půli. První půle byla ukončena za stavu 1:7. V druhé půli se obraz hry příliš neměnil a tomu odpovídal i shodný výsledek. Na Duklu jsme prostě nestačili a v úhrnu prohráli 2:14. Nedokázali jsme sice předvést obdobně kvalitní výkon jako v Teplicích, ale kluci se snažili a žádnou ostudu určitě neudělali.

Po podzimní části tak přezimujeme na 6. místě s 15 body (se skóre 76:77), stejně bodů mají také týmy Baníku Most a Ústí, které jsme ale oba dokázali porazit. Jaro bude ještě velmi zajímavé, protože širší střed tabulky je hodně vyrovnaný a tak se můžeme těšit na spoustu atraktivních duelů. Doufejme že se nám bude dařit lépe v koncovce a také že zlepšíme kombinace, protože tam nás asi tlačí pata nejvíce. Celkově ale můžeme naše draky, myslím, za podzimní část ČLŽ pochválit.