Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo; CAFC v Admira (4:22)

23. 9. 2014

Ve třetím kole jsme zavítali na hřiště ČAFKy. S tou jsme poslední zápas na jaře vyhráli 23:10. A jak to dopadlo tentokrát? 

1. tým: výhra 12:2 (2:1, 0:1, 6:0, 4:0)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Christi (2), Čermis (3), Anet (2), Aleš K. (3), Leo, Kubík K., Max (2)

2. tým:  výhra 10:2 (3:0, 3:1, 2:0, 2:1)

Sestava a góly: Tobi v bráně, Škraboš (1), Duby (3), Fido (6), Poleva, Sedlo, Richi, Vojta

Sumář:
 
I v dalším měření sil jsme kluky z ČAFKy přehráli a porazili. První tým, jak už se stává zvykem, měl pomalejší rozjezd - v první čtvrtině spousta zahozených šancí, druhá část vyloženě slabá. Po výměně týmů se však rozjeli a začali se trefovat do černého. Po zranění se ke klukům konečně mohl (k jeho velké radosti) opět připojit i Aleš a kromě dvou dobře kopnutých trestňáků se málem uvedl i potyčkou s hráčem ČAFKy (ten nejdřív - zjevně s úmyslem - fauloval Anet a později i Aleše). Druhý tým měl výsledky  vyrovnanější a opět střelecky úřadovalo  duo Fido a Duby. Je fajn, že můžeme dát dohromady dva vyrovnané týmy a soupeře tak porážet na obou půlkách.
Celkově tedy zasloužená výhra 22:4 a můžeme naše draky za předvedený výkon vcelku pochválit .
Po prvních třech kolech tak držíme plný počet bodů bez ztráty kytičky. Při vší úctě k dosavadním soupeřům je ale třeba říct, že nás zápasy se silnějšími soupeři teprve čekají a až ty ukážou jak na tom náš tým je. Doufáme že obstojíme i v konfrontaci s nimi!