Jdi na obsah Jdi na menu

21. kolo: Admira v Meteor (12:4)

4. 6. 2015

Dnes (v netradičním termínu) nás čekalo na Hovorčovické velké derby s Meteorem, umocněné tím že oba týmy dvě kola před koncem mohly ještě pomýšlet na celkové třetí místo.

1. tým: výhra 6:1 (2:0, 0:0, 0:1, 4:0)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Čermis (1), Aleš K., Duby (4), Štěpán, Fido, Anet (1), Max

2. tým: výhra 6:3 (0:0, 1:2, 2:1, 3:0)

Sestava a góly: Vojta v bráně, Škraboš, Poleva, Hogi (1), Leoš, Martin (1), Denis (3), Mára B., Fanda (1)

Sumář:

Dnešní důležité utkání jsme zvládli. Dle konečného výsledku by se mohlo zdát, že to byl jasný a pohodový zápas. Tak tomu ale úplně nebylo. Až do konce třetí části se hrál velmi vyrovnaný zápas, kdy na obou hřištích dominovali brankáři a moc gólů nepadalo. Do poslední čtvrtiny tak oba týmy nastupovaly za stavu 5:4! V poslední části jsme ale soupeře konečně začali na obou hřištích přehrávat a trefovat zařízení - výsledek této čtvrtiny (celkem 7:0) a konečný stav (celkem 12:4) byl možná pro soupeře až krutý, ale v konečném důsledku nám přinesl zasloužené vítězství.

Tentokrát to nebyl sice až tak pohledný fotbal (snad s výjimkou poslední části) a bylo to spíše vybojované - nasazení a vůle po vítězství určitě klukům nechybělo a tak je i za dnešní výkon (zejména v poslední části) můžeme pochválit  yes.