Jdi na obsah Jdi na menu

2. kolo; Admira:Tempo (30:12)

15. 9. 2014

V druhém kole jsme přivítali u nás Hovorčovické kluky z Tempa. Po ne úplně vydařeném prvním zápase proti Braníku jsme se těšili na zlepšenou hru našich draků. Oproti prvnímu zápasu došlo také k určitým úpravám ve složení obou našich týmů.

1. tým: výhra 13:6 (1:3, 4:3, 1:0, 7:0)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Christi, Čermis (1), Anet (6), Leo (2), Kubík K. (1), Richi (1), Budina (2)

2. tým:  výhra 17:6 (5:3, 4:1, 2:1, 6:1)

Sestava a góly: Vojta v bráně, Škraboš (1), Duby (3), Fido (1), Hogi (1), Sedlo (1), Mára B. (2), Denis (8)

Sumář:

Celkový výsledek 30:12 vypadá velmi přesvědčivě. Je však třeba říct, že po většinu zápasu nám bylo Tempo rovnocenným soupeřem a výsledek se vůbec nerodil jednoduše. Ještě v polovině zápasu jsme vedli pouze 14:10, když především na prvním hřišti nás Tempáčci pěkně trápili rychlými protiútoky a skvělou produktivitou. My jsme naopak naše šance často zahazovali. Až v poslední čtvrtině se naše mašina naplno rozjela a v této části už jsme dominovali (souhrnné skóre na obou hřištích v poslední části bylo 13:1 ). Možná se tak projevila dobrá a náročná fyzická průprava ze soustředění . Doufejme, že si naši draci přenesou mušku z poslední čtvrtiny i do dalších zápasů. Každopádně je třeba naše kluky (samozřejmě také kapitánku Anet) i soupeře pochválit za předvedený výkon ve velmi náročných a promáčených podmínkách.