Jdi na obsah Jdi na menu

12. kolo: Admira v ABC Braník (14:6)

30. 3. 2015

Po dlouhé zimní pauze se opět rozběhnul kolotoč Pražské nejvyšší soutěže Elite. Nás na úvod jarní části čekal soupeř ABC Braník. Na podzim jsme s nimi sehráli celkem vyrovnaný zápas s konečným výsledkem 17:11 - takže jsme se připravovali na další nelehkou bitvu.

1. tým: výhra 10:1 (2:0, 4:1, 3:0, 1:0)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Čermis (3), Anet (2), Aleš K. (1), Leo, Hogi (1), Richi, Fanda a Štěpán (3)

2. tým:  prohra 4:5 (1:0, 3:1, 0:1, 0:3)

Sestava a góly: Vojta / Lukáš v bráně, Duby (1), Denis (3), Škraboš, Poleva, Humpi, Kuba K. a Pavel

Sumář:

Vstup do zápasu se nám vydařil, když jsme na obou hřištích vsítili první branku a vyhráli jsme první čtvrtinu. To bylo pro vývoj zápasu důležité, protože všichni víme jak se nám hraje těžko když soupeře pustíme do vedení. Po druhé čtvrtině to vypadalo ještě lépe a když jsme v úhrnu vedli již 10:2 vypadalo to na celkem jednoznačnou záležitost. Soupeř se ale jen tak nedal a na jednom hřišti nás ještě dost potrápil. Na druhém hřišti se nám brankostroj taky začal trochu zasekávat a tak zápas skončil s výsledkem 14:6. Hru jsem sledoval jen na jednom hřišti a myslím že předváděná hra nebyla špatná (na to že se hrálo první kolo po zimní přestávce). Mohli jsme sice být efektivnější v koncovce a také přidat na kombinaci, ale jinak bych to hodnotil spíše pozitivně. Gratulace Štěpánovi k jeho úspěšnému debutu v našem týmu, když si připsal hned na úvod hattrick. První soutěžní zápas si připsal i Lukáš, který (na střídačku s Vojtou) hájil svatyni druhého týmu. Vítejte kluci u nás v týmu a těšíme se na další zápasy s vámi v sestavě!  yes