Jdi na obsah Jdi na menu
 


11. kolo: Meteor v Admira (9:10)

16. 11. 2014

Co víc si přát pro poslední kolo podzimu: derby Prahy 8 a přímý souboj o třetí místo. K tomu ještě, na to že máme půlku listopadu, velmi příznivé počasí a kvalitní umělka na Bedřichovské.

1. tým: výhra 4:2 (2:0, 0:1, 0:0, 2:1)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Čermis (1), Anet, Aleš K., Leo (1), Hogi (1), Kuba K., Max (1), Richi

2. tým:  prohra 6:7 (1:2, 2:0, 2:4, 1:1)

Sestava a góly: Vojta v bráně, Duby (2), Fido (1), Denis (3), Sedlo, Škraboš, Humpi, Fanda, Mára B,

Sumář:

Už před zápasem sem tipoval, že to bude velmi těsný souboj (o gól, maximálně o dva) a že nepadne moc gólů. Předpověď se zcela naplnila. Zápas jsme začali o trochu lépe než soupeř, ale kluci z Meteoru se rychle z úvodních gólů otřepali a začali nás zlobit. Byl to nelítostný boj (po většinu času v rámci pravidel) o každý kousek hřiště. Poslední čtvrtina začínala za stavu 7:7! No a když jsme na bližším hřišti dostali gól, vypadalo to s námi nedobře. Naštěstí kluci nesložili zbraně a dvěma góly zápas rozhodli - i díky tomu že na vedlejším hřišti druhá skupina draků udržela v poslední části remízu 1:1. Po konečném hvizdu jsme se tak mohli všichni radovat z nejtěsnějšího možného vítezství 10:9. Kluci si tak mohli zakřičet vítězný popěvek a radovat se z toho, že přezimují na 3. místě tabulky. Poděkování celému týmu za bojovný výkon a nasazení. yesyesyes.
Uznání ale patří i soupeři - zejména jejich silnější půlka hrála velmi dobře a ukazovali, že jejich předchozí výsledky a bodový zisk jistě nejsou náhodné.