Jdi na obsah Jdi na menu

Admira v SOS Háje (40:2)

1. tým: výhra 17:1 (5:1, 4:0, 3:0, 5:0)

Sestava a góly: Áďa v bráně, Aleš K (2), Čermis (4), Kubík K. (1), Anet (5), Adam alias Poleva (4), David, Richi (1).

2. tým: výhra 23:1 (6:0, 5:1, 4:0, 8:0)

Sestava a góly: Vojta v bráně, Christi (2), Duby (4), Jirka S. (2), Fido (5), Denis (4), Hogi (6), Kuba H.

Komentář trenérky:

V neděli 4.5. jsme na Hovorčovické odehráli utkání šestnáctého kola se soupeřem Háje SOS.Sestava mého týmu: v bráně Vojta, Jirka S., Bači, Fido, Kuba H., Hogi , Denis a Mára. Hned z kraje utkání došlo na ,,pěknou,, kombinaci Mára, Fido. Z akce nic nebylo, jako obvykle byla překombinovaná a vhodný okamžik k zakončení byl propásnut. Šance na sebe nenechala dlouho čekat. Mára zakončoval hlavou po pěkně kopnutém rohu. Druhý gól vstřelil Fido a musím přiznat, že ani nevim jak k tomu došlo. V tu dobu jsem ještě s Jirkou S. rozebírala jeho běhání vedle balonu(namísto pokusu o získání míče).

Hra byla rozpačitá. Chyběla jistota,lehkost. Upřímně jsem očekávala něco jiného.Naši nepřesvědčivou hru ještě umocňovalo brankářovo odkopávání míče, namísto zpracování a rozehrání. Zvláště když na to bylo dost času. Třetí gól se mic moc líbil. Vznikl po protiútoku z naší poloviny,kdy Denis odebral soupeři míč,přihrál Jirkovi S.,ten mu nahrál zpět do běhu a Denis střílel. V tu dobu ještě gól nepadl,protože gólman střelu vyrazil. Pro Fida už byla hračka zakončit. Denis se nebojí vystřelit z větší vzdálenosti, nepotřebuje si míč tahat až před branku. My to také umíme,ale připadá mi,že jen na tréninku.. Čtvrtý gól dal Jirka S. Pátý a šestý Hogi. Jednou po přihrávce Máry a jednou po individuální akci. Na to,že mel již jeden zápas v nohou,hrál Hogi velice slušně.Mnohem líp než někteří borci,kteří měli být odpočinutí.

Druhá čtvrtina začala hezkou akcí. Fido vybojoval míč u lajny,přihrál Jirkovi,ten zvedl (vyjímečně) hlavu a poslal Bačovi do běhu. Christian mířil přesně. Netrvalo dlouho a přišla hrubá chyba v obraně. Začalo to zpětnou nedůraznou přihrávkou. Obránce laxně čekal až k němu míč dojede,přihrál na metr druhému obránci. V tu chvíli jim míč odebral soupeř,zvládl ještě kličku a zakončil. Druhý a třetí gól (Hogi,Bači) rychle následoval. Kluci se vzpamatovali dřív než já. Já se ještě při Bačiho gólu snažila pobrat tu fatální chybu obrany. Další následnou akci jsem si už užila a jsem ráda,protože dle mého názoru šlo o druhý nejhezčí gól tohoto utkání. Jirka vhodil aut,který odehrál soupeř hlavou zpět přímo Jirkovi na nohu. Jirka přihrál Márovi,Mára posunul na Denise a Denis skóroval. Čtvrtina skončila 4:1, čtvrtý gól zavěsil Mára.

Třetí čtvrtina skončila 4:0. Na tři góly nahrával Denis. Skóroval Fido po přihrávce Denise,Jirka po přihrávce Denise. Poté se prosadil Hogi,opět po individuální akci.Hogen byl na hřišti hodně vidět. Poslední gól byl nejhezčím gólem této čtvrtiny. Denis hodil aut Márovi na prsa, ten zpracoval a rovnou vypálil na bránu. Herně byla tato čtvrtina nejslabší. Začalo se lemplačit v obraně, přihrávky nedůrazné, nepřesné. Humpál si několikrát vystřelil na bránu,teda spíš nad bránu. Střela v záklonu ani nikam jinam jít nemůže. Mára také nedal několik tutovek. Tak samě Fido i Bači. Nebyla jsem moc spokojená a taky jsem to klukům řekla.

Do poslední čtvrtiny kluci nastupovali s jasnými instrukcemi. prosazovat se nejen tahem na bránu,ale především častěji zakončovat. Podařila se to celkem osmkrát. 1.Mára, 2. Denis, 3. Denis, 4. Hogi, 5. gól Fido-pro mě rozhodně nejhezčí gól utkání (krásná střela z dálky. Fidouš zvednul hlavu a věděl přesně kam ten míč chce dostat. Nebo to tak aspoň vypadalo. Umělecký dojem na výbornou. Fidouši,když jsi mi prozradil to svoje tajemství hned na prvním tréninku,už jsem měla článek napsaný. Nikomu to neřikej :o) )6. Hogen, 7. Denis z penalty po faulu na Hogena. Příště až tě Hogi nakopou,tak ti slibuji,že tě to nechám kopnout. Neměl ses tam tak dlouho válet :D. 8. opět Fido. Šancí bylo mnohem víc. Když jsem vystřídala Fida, přiběhl s úsměvem. Chtěla jste góly, tak jsem nějaký dal. Jak jednoduché.

Proč nedokážeme častěji zakončovat? Velký problém je ,že máme hlavu dole. Až zvládneme před střelou zvednout hlavu, bude padat gólů mnohem víc. Dnes rozhodně bylo na lepší hru. Nemám na mysli výsledek. Největší chyby:odkopávání míče, nedůrazné přihrávky, zakončení rovnou gólmanovi do ruky (ať to kluk nemá tak těžké). Obvykle bývám u druhého týmu. Se zakončením je to tam stejné,ale je tam větší myšlenka. Možná jsem náročnější než bych měla být. Vím,že kluci měli na mnohem lepší fotbal. Výhra super. Tři body doma. Musim ty frajírky nějak zdrbnout. Ať nejsou tak namistrovaný :D. Děkujeme Denisovi, který sotva skončil svůj mistrák hned za mnou běžel a ptal se:mám se jít převlíknout? Denisi, tréninky máme pondělí , středa, čtvrtek :DDDD.

Měl u nás padnout ještě jeden gól,ale nevím o něm.

Sumář:

Celkově přesvědčivá výhra 40:2. Určitě by se daly najít věci, které bychom mohli klukům vytknout, ale celkově bych zápas vnímal pozitivně - jednak jsme dali nejvíc gólů v naší historii Elite zápasů a také jsme opět potvrdili velmi dobrou obranu když jsme na obou hřištích dovolili soupeři vstřelit jen po 1 gólu.