Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tempo v Admira (10:20)

11. 6. 2013

Na závěr této soutěžní sezóny nás v nedělním odpoledni čekalo Tempo. I tomuto soupeři (stejně jako Bohemce či Meteoru) jsme měli co vracet - tedy porážku z podzimní části). A jak se nám to povedlo?

1. tým: výhra 12:6 (4:1, 3:3, 3:1, 2:1)

Důležitý byl velmi dobrý vstup do zápasu (obdobně jako posledně proti Meteoru). S vyjímkou prvních cca 5 minut druhé části (kluci se nechali ukolébat výsledkem první části a soupeř nám v rychlém sledu dal 3 góly!) velmi dobrý výkon proti kvalitnímu soupeři. Dařilo se nám dobře vykrývat útočníky soupeře a tak Tempo hrozilo převážně z nájezdů rychlonohého brankáře. Celkově myslím zasloužená výhra.

Góly: Aleš (Christi), Čermis (Aleš), Čermis (Aleš), Čermis (Anet); Čermis (Aleš), Čermis (Anet, Christi), Aleš (přímák); Anet (Čermis), Čermis (Míša), Christi (Čermis, Aleš), Anet (Aleš), Jiřina (Čermis, Christi). 

2. tým: výhra 8:4 (1:2, 1:1, 2:0, 4:1)

Neviděl jsem, ale z výsledků je patrné postupné zlepšování a gradace výkonu. Z počátku nás prý trápila koncovka.

Góly: Škraboš, Fido, Fido, Fido, Jirka S., Fido, Duby,Fido

Sumář:

Další povedený zápas, který jsme odmakali na plno a soupeře po většinu zápasu přehrávali. Výsledkem je tedy další zasloužená výhra 20:10, další úspěšná odveta za podzimní porážku. Draci tak završili super úspěšnou jarní část, ve které nás dokázaly porazit pouze týmy Sparty a Slávie. Při remíze s Duklou jsme tedy získali 27 bodů z 33 možných při celkovém skóre 220 (tj. rovných 20 gólů na zápas) :139 (tj. necelých 13 gólů na zápas).  Myslím, že si všichni naši Draci (a jedna dračice) zaslouží velkou pochvalu za předváděné výkony a reprezentaci klubu !!!