Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sparta v Admira (25:11); 26.4.2013

29. 4. 2013

Ve velmi teplém pátečním odpoledni se draci vydali na Strahov, kde nás čekal soupeř z nejtěžších, Sparta. Sparta hraje většinu svých mistráků systémem kdy na jednom hřišti hraje tým 04 a na druhém 05 (se kterým jsme sehráli v úterý přátelák). Tentokráte ale na obou hřištích nastoupil tým ročníku 04. Nutno dodat, že vzhledem k síle a šikovnosti kluků (a jedné dámy) z ročníku 05 to zas až takový rozdíl není. 

Náš tým: Míša, Tobi, Vojta, Áďa, Aleš Č., Aleš K., Škraboš, Christi, Duby, Fido, Anet, Jirka S. a Jára.   

1. tým:           prohra 5:8 (0:1, 0:3, 3:1, 2:3)

Góly: 3. Vojta, Aleš Č., Christi; 4. Aleš Č. (2x)

Na tomto hřišti se klukům více dařilo držet se Spartou krok a trenérka tak mohla být spokojená. Míša držel tým svými zákroky a tradičně dobrý výkon podával Christi s Alečem Č. I ostatní hráli dobře, ale tím že docházelo k přesunům mezi týmy tak jsem trochu ztrácel přehled, Škoda že až ve třetí části kluci zjistili že branky mohou padat i do Sparťanské sítě .

2. tým:           prohra  6:17 (1:6, 0:5, 2:4, 3:2)

Góly: 1. Áďa; 3. Anet, Jirka; 4. Anet, Aleš K., Áďa

Velká škoda špatného a ustrašeného výkonu v prvních dvou čtvrtinách, které trenérovi moc radosti nenadělaly. Dle jeho poznámek přísnější měřitka snesl jen výkon Anet a Aleše K. Ve třetí a hlavně pak v poslední části se výkon týmu výrazně zlepšil a to už makalo celé mužstvo.  I Tobi v bráně předvedl několik velmi pěkných zákroků a když ještě trochu zapracuje na rozehrávce tak to bude super.

Sumář:

Celkem tedy porážka (první jarní) 11:25 (jiné zdroje uvádějí 11:22 .. ale to není asi tak podstatné). Myslím ale že se kluci nemají za co stydět a zejména tým u trenérky určitě zaslouží pochvalu. Na druhém hřišti pak pochvala za druhou půlku utkání. Celkové hodnocení tedy kladné a palec hore .