Jdi na obsah Jdi na menu
 


Motorlet v Admira (16:20); 13.4.2013

14. 4. 2013

Po uspěšných prvních dvou kolech ligy nás v sobotu čekala první větší zatěžkávací zkouška, Motorlet. Na podzim jsme tohoto soupeře sice o prsa (přesněji o gól) porazili, ale během několika zimních turnajů jsme poznali jak silný Motorlet je a navíc jeho kádr je nepoměrně širší než ten náš. Motorlet byl navíc ve velké herní pohodě a pln sebevědomí, když na nedávném turnaji v Německu získal stříbro, hned za domácím Bayernem!

1. tým: Míša, Aleš Č (5), Aleš K (1), Christi (2), Anet (1) a Vojta (1).

Výhra 10:7 (3:4, 2:1, 2:1, 3:1)

Góly: 1. Aleš Č., Christi, Vojta (aut Anet); 2. Aleš (Anet), Christi; 3. Aleš Č. (Aleš), Aleš Č (aut Anet); 4. Anet, Aleš Č., Aleš Č. 

2. tým: Áďa, Škraboš (4), Richi (1), Duby (3), Fido (2) a Tobi.

Výhra  10:9 (1:2, 4:2, 2:1, 3:4)

Góly: 1. Fido; 2. Fido, Duby, Duby a Richi; 3. Škraboš, Škraboš; 4. Duby, Škraboš, Škraboš

Sumář:

Do třetice všeho dobrého. I třetí jarní ligová konfrontace skončila výhrou. Silný tým Motorletu naši draci po velkém boji porazili 20:16, když vyhrály oba naše týmy. I z přehledu skóre je patrná vyrovnanost zápasu, když 6 z 8 čtvrtin skončily rozdílem pouze jednoho gólu. S jedním náhradníkem na každé půlce (soupeř měl na každé straně dva vyrovnané týmy) bylo utkání velkou zkouškou a draci si museli šáhnout až na dno svých sil. Na půlce kterou jsem viděl bych ocenil zejména výkon Aleše Č. (stejně skvělý jako v posledním zápase s ČAFKou) a pak Vojtu, který šel po první části do brány a tam předváděl vynikající výkony a několikrát nás podržel. Pochvalu si ale určitě zaslouží celý tým - všichni makali na plno a dali do zápasu všechno. Velká gratulace a jen tak dál .