Jdi na obsah Jdi na menu

ČAFC v Admira (5:19)

Po nepříliš vydařenému mistráku s Tempem se naši draci utkali s dalším tradičním soupeřem, týmem ČAFC, na jeho hřišti. Utkání mělo určitě zvláštní příchuť pro Jirku, který k nám nedávno přestoupil právě z ČAFC.

1. tým: Áďa, Aleš K. (4), Christian (6), Fido (2), Dan H. a Aleš Č.

Výhra 12:2 (4:0, 5:0, 3:2)

Na místo adsentujícího Míši se tentokrát do brány postavil Áďa. Áďa odchytal 2 třetiny a chytal skvěle - nejen že nedostal žádného góla, ale hezky rozehrával a líbila se mi i jeho komunikace s hráči. Další změnou oproti tradičnímu rozestavení pak byla výměna Alešů, když na stopera trenér postavil Aleše Č, zatímco Aleš K. se posunul dopředu. Nutno říct, že Aleš Č. odehrál vzadu velmi dobrý zápas - působil jistě a s přehledem pokrýval ojedinělé výpady soupeře. Velkou pochvalu zaslouží i kluci vpředu: všichni hráli s chutí a velkým nasazením, většinu času hezky kombinovali a aktivním napadáním vytvářeli tlak na soupeře, který pak často chyboval. Jako skvělý střelec se opět ukázal Christián, naše neúnavná motorová myš. Jeho střela levačkou je prostě super. Celkově kluci soupeře jasně přehrávali. Obraz hry se změnil až ve třetí třetině po výměně týmů kdy naši kluci ze začátku trochu zaspali (nebo usnuli na vavřínech?). Naštěstí se ale včas probudili a i poslední třetinu vyhráli. Občas ještě byl vidět náš známý nešvar dávání si přednosti, ale jinak klukům nelze nic vytknout. Všichni zaslouží pochvalu za velmi dobrý výkon.

2. tým: Jirka (alias Jiřina), Škraboš (1), Duby (2), Ríša (1), Jára (1) a Jirka S. (2).

Výhra 7:3 (1:1, 3:1, 3:1)

Utkání jsem neviděl, ale slyšel jsem chválu že i na tomto hřišti hráli kluci velmi hezky a zaslouží velkou pochvalu. Z přehledu střelců je patrné, že se všichni umí trefit a nemusí tak spoléhat jen na jednoho střelce a to je určitě pozitivní - jen tak dál!

Celkově tedy poměrně jednoznačná výhra 19:5 po velmi dobrém výkonu. Však si to také kluci náležitě užili - pozápasové oslavné chorály (pražskáá Admiraa jsme myyy ... ) byly z šatny slyšet na míle daleko .