Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bohemka v Admira (19:14)

Na dnešní sobotní dopoledne nám los přichystal dalšího těžkého soupeře, klokany z Bohemians. Zvláštní náboj zápasu dodal i transfer našeho loňského nejlepšího střelce, Tobiho, do Bohemky.

1. tým: Míša, Anet (5), Aleš K. (1), Christian (1) a Fido (2).

Prohra 9:14 (3:3, 3:8, 3:3)

Kluci na soupeře vletěli ve velkém stylu. První třetinu, byť skončila nerozhodně, jsme podle mě byli lepší ale nepřesnost v koncovce a dobrý brankář soupeře nám zabránily v tom abychom třetinu vyhráli. Druhá třetina, jak ukazuje skóre, byla odlišná - Bohemka se zlepšila a nás hodně srážely naše vlastní chyby. Míša neměl úplně svůj den. To se ale stává každému hráči - akorát u brankáře je to holt víc vidět - přístě nás Míša určitě zase podrží jako obvykle. Ve třetí třetině už zase vše šlapalo a kluci byli klokanům zcela vyrovnaným soupeřem. 

2. tým: Áďa, Škraboš, Ríša (2), Duby (3), Jirka S. a Jiřina.

Remíza  5:5 (1:0, 1:2, 3:3)

Neviděl jsem, ale remíza se silným soupeřem svědčí o nesporné kvalitě a velmi dobrému výkonu. Také sem zaslechl velká slova chvály na výborně chytajícího Áďu .

Celkem tedy bohužel těsná prohra, ale myslím že se vůbec nemáma za co stydět. Bohemka patří k nejlepším týmům ligy a - narozdíl od nás - má široký kádr, který je soustavně doplňován hráči z jiných klubů (např. Slavie). To že s nimi naši draci dokázali držet - s vyjímkou jedné třetiny - krok a hrát vyrovnanou partii je určitě úspěchem. Velká gratulace klukům a poděkování za dobrý a bojový výkon.