Jdi na obsah Jdi na menu

Admira v Viktorka Žižkov (17:11); 5.5.2013

8. 5. 2013

V šestém kole nás čekal soupeř z Žižkova. Toho jsme na podzim v celku jednoznačně přehráli a tak jsme se těšili, že si Draci opět s chutí zastřílí. No, realita byla trochu odlišná ...

1. tým:           výhra 9:7 (2:1, 3:3, 3:1, 1:2)

Góly: Aleš Č. 3, Christi 2, Duby, Anet, Jiřina, Aleš K.

Na tomto hřišti to byl od začátku v celku vyrovnaný boj. Zkoušeli jsme hrát v útočném rozestaveni 1-3, ale Vitkorka nás několikrát (myslím že tak padly 3 góly) potrestala když Aleš K., coby jediný obránce, zahrával aut v hloubi útočné půle a nebyl kdo by bránil. Problémy nám dělal hlavně hráč č.15, který hraje s 2003 (byť ročnk 2004). Zápas se v náš prospěch zlomil ve třetí části, když se střelecky chytil Čermis a hned z toho byl čistý hattrick. Pozitivem byly i 2 góly z rohů které dobře rozehrával Duby. Bojovnost se klukům upřít nedala, ale často chyběl větší klid v koncovce.

2. tým:           výhra  8:4 (4:0, 1:1, 2:3, 1:0)

Góly:  Áda 3, Fido 2, Christi 2, Jirka S. 1

Do nedělní první čtvrtiny vlítli kluci s chutí vyhrát. Hned v první minutě Fido vstřelil gól, který v zápětí následovala Christiho krásná hlavička a bylo to 2:0. Stále jsme soupeře tlačili a hráli především na jejich půlce. V dalších minutách po krásné kombinaci Dan – Fido zakončil Áďa. V zápětí se střelecky opět prosadil Áďa po krásném Vojtovo průniku přes celé hřiště. Na konci této čtvrtiny se soupeř pokusil výsledek snížit, ale Vojta gólu úspěšně zabránil. První čtvrtina 4:0.

Druhá čtvrtina začala opět gólem v první minutě, který vstřelil Áďa. Po té se do boje pustil i soupeř a moc šancí nám nedával. Po malé chybičce našeho golmana dali vyrovnávací gól. Pak opět naše krásná akce Fido – Áďa, ale bohužel neproměněna. Následoval rychlý protiútok, ale Vojta krásně zachytil. Tato čtvrtina byla velmi vyrovnaná. Ke konci opět kombinace Anet – Christi, ale zase bez gólu. Druhá čtvrtina skončila tedy remízou 1:1.

Třetí čtvrtina začala lépe na soupeřově straně a hned v začátku si Vojta dal vlastní gól. Po chvíli Jirka S. po nahrávce od Fida vyrovnal. Kluci z Viktorky začali bojovat a výhru nám nechtěli nechat tak lehko a v zápětí padl další gól do naší branky. Naši jim to obratem vrátili opět kombinační hrou Adam – Fido. Bohužel jak jsme špatně tuto čtvrtinu začali, tak i skončili. Vojta vyběhl daleko z brány a soupeř ho přestřelil a tím úspěšně zakončil tuto čtvrtinu  s výsledkem 2:3.¨

Při poslední čtvrtině byla na našich hráčích již vidět únava. Měli několik krásných  šancí, ale ne a ne zakončit. I soupeř se činil, ale Vojta vše skvěle vychytal.  Nakonec se to prolomilo a Christi vstřelil  vítěznou branku. Zápas zakončen výhrou této čtvrtiny  1:0. Celkově výsledek na tomto hřišti 8:4.

Sumář:

Viktorku jsme tedy i tentokrát porazili, i když podstatně menším rozdílem než na podzim. Kluci z Viktorky, posílení o hráče kteří hrají s 2003, nám nedali nic zadarmo a bojovali jako lvi. Draci si tedy museli dnešní výhru pořádně vybojovat a i když to asi nebyl náš nejpovedenější výkon, i tak myslím že je celkově můžeme pochválit .