Jdi na obsah Jdi na menu
 


Admira v Tempo (11:24)

19. 9. 2012

Sobotní utkání s tempem se nám nepovedlo. Je to slabé slovo,ale trenér již s klukama probral tu pekelnou jízdu. Kluky nikdo z nás nepoznával a tak nějak bylo vše špatně. Není divu, když někteří chodí spát až po dvaadvacáté hodině. S tímto soupeřem jsme vždy odehrávali vyrovnané zápasy. Tentokrát nám kluci z Tempa oplatili hořké porážky loňského roku a přidali ještě něco navíc. Již samotné utkání nezačalo dobře, kdy jeden z chlapců Tempa neměl takzvané id číslo a pan rozhodčí udělal na hřišti poměrně velký rozruch, namísto toho,aby to řešil profesionálně v klidu s realizačním týmem.

Byla to černá sobota.I tak,ale musí dojít na pochvaly. Hodně překvapila Aneta,která nebyla na soustředění a měla pouhý jeden trénink. Zápas zvládla skvěle. Největší překvapení nás ovšem čekalo u Járy. Jára byl nejlepším hráčem v ,,B,, týmu. Obvykle Jára působí jakoby se bál,aby něco nezkazil,ale tentokrát hrál jako drak. Jen tak dál Járo. Velkou pochvalu zaslouží i Míša a hlavně Aleš Kohoutek, který velmi často zůstávál na hráče sám.

Po sobotě se nám ani nechtělo na nedělní přípravné utkání na Strahov. Ovšem na strahov přijeli ,,naši,, kluci a hráli skvělý fotbal s hlavou nahoře.

Jana Danielová
Jan Skopec