Jdi na obsah Jdi na menu

Admira v Motorlet (13:12)

1. 10. 2012

Po týdnu další soupeř, tentokrát k nám přijeli kluci z Motorletu. Počasí nám přálo a tak jsme se všichni těšili jestli kluci navážou na velmi dobrý výkon z minulého týdne.

1. tým: Áďa, Aleš K. (4), Christian (1), Fido (1), Dan H. a Aleš Č.

Remíza 6:6 (2:1, 3:3, 1:2)

Kluci nastoupili ve stejném rozestavení jako před týdnem na CAFCe, tedy s Alešem Č. vzadu. Soupeř nás čekal velmi houževnatý a kvalitní - předváděl hezký kombinační fotbal s plným zapojením brankáře do hry. V první třetině jsme měli ještě trochu navrch (a gólů mohlo padnout určitě více), ale postupně se obraz hry vyrovnával - jak ostatně ukazuje i skóre jednotlivých třetin. Vliv na to měla zřejmě i narůstající únava našich draků, kteří měli jednoho na střídání zatímco soupeř točil dvě "čtyřky". Celkově tedy - alespoň myslím -  zasloužená remíza po slušném a bojovném výkonu. Opět nás hodně podržel Áďa.

2. tým: Jirka (alias Jiřina), Škraboš, Duby (3), Anet (4), Jára a Jirka S.

Výhra 7:6 (2:1, 0:4, 5:1)

Celkově tedy opět vítězství - tentokrát o prsa - 13:12 nad velmi kvalitním protivníkem. Dobrá práce a jen tak dál. Příští týden nás čeká neméně kvalitní soupeř v podobě Dukly!