Jdi na obsah Jdi na menu
 


Admira v Dukla (14:14); 21.4.2013

22. 4. 2013

Poté co Draci úspěšně zdolali Motorlet, čekala na ně další výzva v podobě Dukly. Na podzim nás tento soupeř nečekaně snadno přehrál a tak jsme jim měli co vracet. Počasí nám přálo a po dohodě trenérů obou mužstev se rozhodlo že se utkání odehraje na trávě, namísto plánované UMT. Před námi travnatý pažit "zahřál" na správnou provozní tým Admiry A, který potvrdil své divizní vedení výhrou 4:0 nad Spartakem Chrást.

Na zápas tentokráte neproběhla nominace a trenérka dala šanci přijít všem členům týmu. Je potěšující, že všichni tuto šanci využili a tak se Draci sešli v plném počtu. Draci byli rozděleni do dvou celkem vyrovnaných týmů, ale v průběhu zápasu docházelo kflexibilním  přesunům několika jedinců (a tak radši rozdělení do týmů tentokrát vynechám abych to nepopletl ).

1. tým:           prohra 5:6 (0:1, 2:2, 2:1, 1:2)

Góly: 2. Aleš Č., Aleš K.; 3. Aleš Č. (Anet), Aleš Č; 4. Aleš K. (Aleš Č.) 

Pochvala pro Christiho a oba Aleše, kteří poctivě odmakali celý zápas. Míša nás podržel několika dobrými zákroky.

2. tým:           výhra  9:8 (3:1, 1:2, 4:4, 1:1)

Góly: 1. Ríša (Marek), Jirka (Marek), Marek; 2. Marek; 3. Marek, Ríša, Adam, Fido; 4. Anet

Sumář:

Myslím, že se odveta podařila. Sice trochu mrzí že se nepodařilo vybojovat výhru, ale remíza 14:14 s kvalitním soupeřem - jakým Dukla určitě je - se počítá a asi je v konečném účtování zasloužená. K ještě lepšímu výsledku nám chyběla lepší produktivita v koncovce - například 1. tým měl v první části asi 4 nebo 5 dobrých šancí ze kterých jsme gól nedali a naopak Dukla skórovala z ojedinělého výpadu. No nic, příště to snad bude padat lépe. Jinak se mi líbí, že teď máme v každém týmu 2 brankáře, kteří se mohou prostřídata zastoupit když se druhému zrovna nezadaří. Kluci tak mají i možnost si zahrát v poli a získat tak další herní praxi ve hře s míčem.

Gratulace a poděkování celému týmu za dobrou reprezentaci klubu .