Jdi na obsah Jdi na menu

Turnaj Zličín; 26.2.2012 (6. místo)

26. 2. 2012

Včera kluci a holky (ano - už máme v týmu dvě!) sehráli další z řady halových turnajů - tentokrát na Zličíně. Turnaje se zůčastnilo celkem 8 týmů, včetně dvou týmů Slávie. Výsledek sice není zdaleka to na co jsme zvyklí, ale trenéři se s ohlednem na blížící se začátek jarní části ligy (a tudíž nutnosti hrát na dva týmy) snažili do hry zapojit celý kádr a tak výsledek nebyl asi úplně to hlavní. Je jasné, že k tomu abychom měli dva konkurence schopné týmy je ještě dlouhá cesta ale i na včerejším turnaji lze nalézt pozitiva - např. zdá se že jsme možná nalezli druhého brankáře ... no abych byl přesnější brankářku ... nebo ne, Andy?

Náš tým: všichni

Zápasy:

1. Zličín 3:0

Christián krásně na Tobiho a je to 1:0. Za chvíli opět Tobi do levého horního růžku a je to 2:0. Pak ještě Anet z penalty na 3:0 a už zbývá jen přehlídka nevyužitých šancí: Jirka po pěkném rohu Dana, Alešův přímák do tyče a tak dále. Anet ještě asi sekundu po konci protlačila balón za čáru, ale gól už uznán nebyl. Celkem nic moc, ale na Zličín (který nakonec obsadil poslední příčku) to stačilo.

2. Kadaň 0:2

Kadaň je rozhodně ze soupeřů, které bychom měli porážet - no nestalo se. První minuta a je to 0:1. Další dvě šance Kadaně v rychlém sledu jsme se štěstím přečkali. Pěkný roh Tobiho na Dana, ale brankář Kadaně chytá. Kadaň pak navyšuje své vedení po autovém vhazování (balón byl bohužel tečovaný a tak asi správně uznán). Ještě se vzmůžeme na odpor, ale žádná z našich mnoha šancí v závěru se neujala - Áďa pěkná střela těsně vedle, Tobiho střela zblokobána, Tobi si ukopl balón a tak dál. Skóre už se nemění - bohužel prohráváme.

3. Dukla 0:3

Úvod je jěště slibný - Danova střela po namazání od soupeřova brankáře těsně vedle, další Danova střela, Tobiho šance po pěkné nahráce od Anet, Anetina hezká střela, Tobiho velká šance a další ... no myslím že po úvodních minutách by se nikdo nemohl divit kdybychom vyhrávali 3 nebo i víc nula. To se nestalo - naopak - soupeř z první šance (Aleš neuhlídal útočníka soupeře) posílá Duklu do vedení. Zahráváme přímák ale Aleš - nevím proč - ze slibné pozice místo střely zkouší dost nepovedeně nahrát ... a tak odpovídá opět Dukla 0:2 a za chvilku 0:3. Na závěr ještě hlavička Tobiho, ale nic ... zmar.

4. Slavie červená 1:5

Anet jde do brány. Zdatný soupeř nás hned od počátku zatlačí do defenzívy. Druhá minuta a inkasujeme poprvé. Okupování naší branky pokračuje ale zatím odoláváme. Ba co víc .. Christián svoji bojovností vyrovnává po menším zaváhání brankáře. Tady to ještě vypadalo nadějně ... ne moc dlouho. Anet nejdříve šanci Slávistů chytá, pak ale nestačí na střelu přes hlavu která Anet žabkou přeskočí. Aleš vhazuje aut v našem obranném pásmu - bohužel přímo na Slávistu který volejem k pravé tyči nedává Anet šanci 1:3. V desáté a třinácté minutě Slávie přidává další dva góly a protože střela Dubyho končí nad zůstává výsledné skóre 1:5.  Škoda - myslím že Slávie zas tak nic zázračného nepředvedla, ale až na pár světlých vyjímek jsme působili poraženě už od začátku a ukazovali Slávii přílišný respekt.

5.  Motorlet B 1:4

V bráně je zpět Míša. Bohužel v druhé minutě byl ještě asi duchem mimo a snadné nakopnutí z dálky končí v naší síti 0:1. Náš roh - Tobi na Dubyho ale ten ve slibné pozici míří nad. Staré známé - nedáš dostaneš - opět na scéně: únik soupeře a je to 0:2. Tobiho šance ve skluzu končí vedle. Pak zahrozí opět soupeř - Míša nejprve hezky vyráží - na dorážku už ale nemá nárok 0:3.  Únik Motorletu po pravé straně a už je to 0:4. Od bůra nás zachraňuje pěkným zákrokem Míša v minutě dvanácté. Na konečných 1:4 koriguje v předposlední minutě Tobi.

6. Motorlet A 1:1

Do branky se staví novic týmu Andrea! Začátek jako už mnohokrát - překlídka našich nevyužitých šancí: Tobiho střelu brankář chytá, křižná střela Tobiho zprava vedle etc. Škoda, škoda. Tak trochu dle očekávání - první útok soupeře (cca v 8. minutě zápasu) končí v naší síti. Tobi však obratem  srovnává! O pár minut později hezká akce Anet - přihrávka na Tobiho, ten si ale míč ukopl. V posledních sekundách zápasu ještě přichází dvojitá Tobiho loženka - dnes to tam ale nějak nepadá. Zápas tak končí remízou. Škoda - kdyby náš tým měl stejné nasazení jako v poslední minutě celý zápas museli bychom Motorlet převálcovat.

7. Slávie černá 3:3

V posledním zápase trunaje nás čeká druhý tým Slávie. V podstatě hrajeme o to jestli budeme šestí nebo sedmí. Na sedmou příčku však potřebujeme bodovat a to není proti Slávii zrovna úkol z nejhlehčích. Začínáme však překvapivě dobře. Dubyho pěkná šance ještě končí vedle, ale o chvíli později Tobi trestá chybnou rozehrávku soupeře 1:0! Vedení držíme necelé dvě minuty - shluk před naší brankou a míč se dostává za čáru, 1:1.  Tobi nás ale zakrátko posílá opět do vedení - únik zprava a střela po zemi do protivky a je to 2:1. Pak přichází šance soupeře: první Andy pěkným zákrokem likviduje, při druhé - soupeřově přečíslení - už však kapituluje a je opět srovnáno 2:2. Přetahovaná pokračuje - Škrabošův povedený padáček přes půl hřiště překakuje brankáře a končí v síti 3:2! Soupeř ale obratem opět plichtí 3:3. Do konce zbývá ještě necelých 5 minut. V minutě předposlední nám ještě zatrnulo, ale Andy velkou šanci Slávie chytá... ufff. Výsledek 3:3 zůstává a nás tak posouvá na šesté místo. Remíza se Slávií těší, ale je třeba přiznat že její hráči už byli dost unavení jelikož celý zápas odehráli bez střídání.

Celkové pořadí: 1. Motorlet B, 2. Slávie červená, 3. Slávie černá, 4. Motorlet A, 5. Dukla, 6. Admira, 7. Kadaň, 8. Zličín