Jdi na obsah Jdi na menu

Mistrovské utkání FC Tempo - FK Admira

14. 9. 2011

ADMIRA-TEMPO 24:12

V neděli jsme se sešli v 8 hodin na hřišti soupeře, kterého velmi dobře známe. Sluníčko pálilo a bylo jasné, že nám bude zase pěkně horko a to nejen díky borcům z Tempa. První třetinu naši kluci zvládli na výbornou. Během chvíle jsme se dostali do vedení, ale bojovný soupeř s námi držel krok, a tak ve čtvrté minutě byl stav 2:2. Pak se přeci jen projevila zodpovědnost Draků a soupeř se již nedostal k zakončení, zatímco nám se skórovat podařilo ještě čtyřikrát. Musím vyzdvihnout výbornou práci Guláše na postu útočníka.

Druhá třetina byla pro nás také vítězná. Stále jsme byli bojovným týmem. Občas nám pokulhávala pravá záloha, ale výkon byl velmi dobrý. Skóroval dvakrát Škraboš a třikrát Tobi. Naše síť se zavlnila pouze jednou. Míšu musím ,,opět“ pochválit za výkon v bráně. Chodí si pro balony, posouvá se s hrou, aniž bych ho jakkoliv komandovala. Míša se dostal do brány náhodou - byla to dobrá náhoda.

Závěrečnou třetinu se nám nepodařilo udržet vítězný rytmus. Záloha nestíhala. Poslední ve hře byl velmi často sám na dva až tři protihráče. Zodpovědnost byla ta tam. Také se hodně projevila únava. Zkrátka jsme tempákům nestíhali a zaslouženě jsme prohráli 3:5.

Konečný stav byl 14:8 a po součtu s druhým týmem jsme ze souboje vyšli vítězně 24:12.

Tempo je velmi kvalitní soupeř a o to je radost z vítězství větší.

Jana Danielová

Druhá polovina týmu:

Začátek hry nám opět nevyšel a po fatálních chybách záložníků jsme se dostali do gólového manka 1:3. Není možné v mistrovské soutěži, které se účastní nejlepší pražské kluby, abychom hráli bezohledný fotbal vůči spoluhráčům. Velmi často se stávalo, že se soupeř po chybách záložníků dostával do přečíslení dva na jednoho, tři na jednoho a v některých případech i čtyři na jednoho. Proto zde musíme vyzdvihnout herní výkon posledního hráče Dana K. O pauze jsme klukům připomněli, že se snažíme hrát kombinačně.

Druhá třetina pro nás vyzněla jasně 5:0.

Ve třetí třetině jsme i přes velkou únavu přihrávali, nabíhali do volného prostoru a zakončovali nádhernými situacemi. A proto je na místě všechny kluky pochválit.