Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovské utkání Admira: Sparta 10:16

NA JEDNOM HŘIŠTI:

ADMIRA - SPARTA (5:6)

1. třetina (2:0)

V první třetině byla vyrovnaná hra na obou stranách pole. Prvních deset minut se hrálo převážně na středu hřiště, ale pak hra nabízela střídající šance na obou stranách. Tyto šance proměnil v 11. minutě Aleš a ve 14. minutě Škraboš po dlouhém boji Guláše se sparťanem.

2. třetina (1:2)

Druhou třetinu zahájil Tobiáš gólem ve 35. vteřině po selhání sparťanské obrany i gólmana. Následovaly vyvážené boje a střely na obě branky, ale oba brankáři chytali soupeřovy snahy o zakončení. V 6. a 9. minutě Sparta vstřelila gól do naší branky a až do konce byla v jasné převaze.

3. třetina (2:4)

Ve třetí třetině udávala Sparta jasné tempo hry. Draci neběhali, vypouštěli balóny a chyběla jim bojovnost. Jen v 7. minutě měl Duby dvě krásné šance, ale Gólman Sparty je neomylně vychytal. V 9. minutě ale svou střeleckou smůlu prolomil a vstřelil gól. Sparta se do naší branky trefila hned 4krát, z čehož 2krát se balón do branky sotva dokutálel.
Je škoda, že Draci nebojovali celý zápas tak jako v první třetině, kdy hráli hezký fotbal a byli Spartě vyrovnaným soupeřem.

 

 

 

Škrabka

Zatímco první dvě třetiny jsme byli Spartě virovnaným soupeřem, poslední část tohoto mače někteří kluci vypustili. Byl pouze jeden kluk na střídání, únava byla znatelnější než jindy. Před zápasem odešel Míša,jelikož mu nebylo dobře, na poslední třetinu nám zezelenal Guláš. Tobiáš se už zřejmě viděl v kině. Adam byl poslední třetinu naštvaný, že nemůže být v poli. První patnáctiminutovka se klukům vivedla a bylo vidět, že si fotbal užívají, ale co se stalo potom???? Těžko říct. V druhé části kluci polevili a třetí vypustili. Největší chybou bylo pobírání,tedy spíš nepobírání hráčů. Klasická nezodpovědnost. A také nám byla nějak malá brána :-). Střel šlo na bránu dost, ale ne a ne se trefit. Hráli jsme první zápas s novými brankami. Branky jsou naprosto úžasné, ale pro nás malé.:-) A navíc v té brance byl naprosto skvělý brankář. Přesto si myslím, že se kluci za svůj výkon nemusí stydět. Závěrem pochvala pro Aleše, který tento zápas byl na hřišti naší největší oporou, hodně se zápas povedl i Škrabošovi (jen ta rychlost-Dan běhá nejrychleji na místě). Adamův výkon v první třetině byl úžasný, řídil celou hru, mluvil na kluky, chodil si pro míče, byl si sám sebou jistý. Pak se to nějak otočilo, ale to nejen u Ádi. Poprvé v této sezóně jsme zakusili, jak hořce chutná prohra, ale zvedáme hlavy a jedeme dááál.

Jana Danielová

Děkuji panu Bačinskému za roli rozhodčího, pani Škrabošové za článek, i když ji trenér nepoprosil.

Druhý tým: ADMIRA-SPARTA 5:10

Slovo trenéra: Děkuji Míšovi, který i přes velkou nevolnost přišel podpořit celý tým.