Mistrovské utkání Admira : Bohemians 14:16

30. 10. 2011

ADMIRA – BOHEMKA 14:16

Hřiště A: Admira – Bohemka 9:10

Tým Admiry: Duby (3 góly), Christian (4 góly), Tomáš, Škraboš (1 gól), Aleš (1 gól) a Míša (brankář)

1. třetina (3:4)
    První gól jsem propásl a než jsem přešel na druhou stranu hřiště, tak jsme prohrávali. Další minuty pak patřily našim Drakům. V rychlém sledu nejprve Christián trestá zaváhání obrany Bohemky a poté nás Dan peckou z dálky posílá do vedení. Bohemka však postupně přepíná na vyšší rychlostní stupeň a začíná nás trochu přehrávat dobrou kombinací. Nejprve Bohemka srovnává, nás pak do vedení opět (a na dlouhou dobu naposled) posílá Christián (trestaje nepřesnou rozehrávku brankáře Bohemky), ale poslední slovo v úvodní třetině má soupeř.

2. třetina (2:3)
    Druhá třetina probíhá v obdobném duchu jako konec třetiny první. Bohemka má o trochu více ze hry a je lepší kombinačně. My se snažíme vyrovnat větší bojovností a čas od času se také povede zakombinovat. Tak tomu bylo při našem čtvrtém gólu (myslím zakončeno Dubym). Nicméně více gólů dává soupeř a vedení navyšuje už na 4:7. Aleš pak snižuje na rozdíl dvou gólů po nepříliš povedené rozehrávce soupeřova brankáře (dobré obsazování hráčů Bohemky při rozehrávce mu občas dělalo problémy).

3. třetina (4:3)
    Potěšující je, že kluci (už po druhé za sebou) ve třetí třetině nepolevili. Naopak – tentokrát byla třetí část asi jejich nejlepší. Na Bohemku doslova vlétli a třemi góly (Christian, Duby, Christian) se dokonce ujali vedení 8:7. Bohemka se ale začala probouzet a srovnala. Duby nás však opět posílá do vedení, bohužel dnes naposledy. V závěru máme i trochu smůly (viz gól poté, co si Míšův odkop Aleš nastřelil přímo do oka a soupeř nabídnutou šancí nepohrdl) a Bohemka dvěma góly stanovuje konečné skóre na 9:10 ? .